Ăștia sunt ”soliștii” zilei de sâmbătă! N-au cote prea mari, însă împreună îți pot genera o cotă excelentă!

Bilet favorite 17.02.2018. Sunt câțiva soliști foarte buni sâmbătă în Europa. Ți i-am pus pe toți pe un bilet al favoritelor, format din șapte meciuri: Huddersfield – Manchester United, Eibar – Barcelona, Wolfsburg – Bayern Munchen, PSG – Strasbourg, Benfica – Boavista, PSV – Heerenveen și Lamia – PAOK Salonic.

 

Bilet favorite 17.02.2018

Bilet favorite 17.02.2018 Huddersfield – Manchester United

Cu un calendar supra-încărcat, Manchester United va încerca să rezolve cât mai repede meciul cu Huddersfield, din cadrul Cupei Angliei. O rejucare, le-ar da tot programul peste cap ”diavolilor”. În aceste condiții conta pentru ”2 solist” este o păine de mâncat. Casele de pariuri online ne oferă o cotă de 1,47 pentru un succes al lui United. Ce-i drept, Huddersfield are rezultate bune în ultima perioadă, câștigând două meciuri consecutiv. Pe teren propriu suferă foarte mult, însă. Mai exact, Huddersfield are o singură victorie acasă în ultimele șapte partide disputate acolo. Înainte de această confruntare, Huddersfield are patru jucători accidentați: Depoitre, Kachunga, Smith și Stankovic. De partea cealaltă, Jose Mourinho nu-i are la dispoziție pe Bailly, Blind, Fellaini, Ibrahimvoic și Rashford. Cele două echipe s-au întâlnit la începutul lunii februarie, United câștigând cu scorul de 2-0.

Bilet favorite 17.02.2018 Lamia – PAOK Salonic

Formația antrenată de Răzvan Lucescu pare că nu mai poate fi oprită. Săptămâna trecută, PAOK a câștigat al 14-lea meci consecutiv: 3-0 cu AEL Larissa. A fost al treilea succes la minimum două goluri diferență la rând. Olympiakos nu mai defilează ca în anii precedenți, locul său fiind luat de PAOK, care conduce clasamentul din Grecia, aflându-se la șase puncte în fața campioanei din sezonul precedent. Gruparea din Salonic are ocazia să-și consolideze poziția în clasamnet, întrucât evoluează în compania unei formații care a strâns un singur punct din precedentele cinci etape. Nu avem cum să jucăm altceva, decât ”2 solist”, la o cotă de 1,33. Baftă!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Recenzii
Aflata in Romania inca din 2016, NetBet este una dintre primele case de pariuri din Romania licentiate dupa noile reglementari.
Pariuri speciale extrem de atractive. Tenisul și baschetul sunt tratate la același nivel cu fotbalul. La fel și tenisul!
Cote foarte bune, peste 100 de selecții la fiecare meci de fotbal. Nu e neapărat pentru cei care pariază pe alte sporturi.