Bilete goluri 09.05.2018 | Cote neobișnuit de mari la meciul Craiovei!

Bilete goluri 09.05.2018. Întrucât avem mai multe meciuri astăzi, fiind etape intermediare în Spania, Anglia și Italia, ți-am pregătit nu unul, ci două tichete pe goluri, ambele de cote apropiate.

Bilete goluri

În primul bilet scoatem în evidență partida pe care FC Botoșani o dispută pe teren propriu, în compania Craiovei. Este a doua manșă a semifinalelor Cupei României. În prima, oltenii au câștigat fără drept de apel, scor 5-1, iar pentru această confruntare, casele de pariuri online ne oferă cote foarte mari pentru minimum două goluri. 1,50 este cota pentru un asemenea pariu! Mult, în condițiile în care CSU Craiova este una din cele mai ofensive echipe din Liga 1. În plus de asta, Botoșaniul trebuie să-și încerce șansa, nu-i va aduce nimic lui Costel Enache o tactică defensivă, ba dimpotriva – mâhnia fanilor! Gruparea din Moldova a demonstrat că se descurcă în ofensivă. Etapa trecută s-a impus cu 3-0 în fața lui Juventus, iar în ultimele 6 meciuri jucate are minimum un gol marcat!


 Deschide AICI un cont legal la Betano 

 Depune 100 de lei prin card bancar 

 Felicitări! Ai în cont 200 de lei! 

  • Tottenham – Newcastle GG @ 2,00
  • Celtic – Kilmarnock peste 2,5 @ 1,45
  • Botoșani – CSU Craiova peste 1,5 @ 1,50
  • Wisla – Zaglebie peste 1,5 @ 1,30 @ 1,30
  • Curs final: 5,65

Pe al doilea bilet, unul din meciurile frumoase va fi Barcelona – Villarreal. În Catalunya totul e frumos, echipa tocmai ce a luat campionatul și Cupa, elimiarea din Liga Campionilor este deja dată uitării, iar jucătorii importanți vor beneficia de o bine meritată vacanță, înainte de startul Cupei Mondiale. Meciul cu Real Madrid, din weekend, a fost ultimul jucat cu pedala apăsată la maximum pe accelerație de oamenii lui Ernesto Valverde. Acum va veni și relaxarea. Villarreal, doar printr-un ghinion fantastic mai poate pierde locul care duce direct în grupele Ligii Europa. Un punct cu Barcelona ar fi suficient ca să fie matematic liniștită!

  • Mjolner – Bodo/Glimt 0-3 goluri @ 1,70
  • Oostende – Lokeren GG @ 1,50
  • Barcelona – Villarreal GG @ 1,57
  • St. Gallen – Luzern peste 2,5 @ 1,57
  • Curs final: 6,28

Află primul toate ponturile noastre urmărind pagina de Facebook Bilete Fotbal

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Recenzii
Aflata in Romania inca din 2016, NetBet este una dintre primele case de pariuri din Romania licentiate dupa noile reglementari.
Pariuri speciale extrem de atractive. Tenisul și baschetul sunt tratate la același nivel cu fotbalul. La fel și tenisul!
Cote foarte bune, peste 100 de selecții la fiecare meci de fotbal. Nu e neapărat pentru cei care pariază pe alte sporturi.