Biletul Zilei 01 iunie 2018 | Ponturi de calitate

Biletul Zilei 1 iunie 2018. Blockbusterul amicalelor de astăzi, plus un meci din Irlanda ne formează o cotă de 2,27 în care avem mare încredere.

Biletul Zilei 1 iunie 2018 Franța – Italia

  • Franța primește vizita Italiei în reeditarea finalei Cupei Mondiale din 2006 pe Riviera franceză, la Nice.
  • Meciul este programat la ora 22:00 și ai suficient timp să-l prinzi la pariuri.
  • Acum mai trebuie să știi și ce pariezi :). O recomandare de-a nostră este minimum două goluri.
  • Semnul ”peste 1,5” goluri a fost consemnat la ultimele două meciuri directe, câștigate ambele de Franța: 3-1, 2-1.
  • Este aproape imposibil ca Franța să nu marcheze în poarta Italiei. Cu jucători ca Antoine Griezmann, Olivier Giroud, Ousmane Dembele și Kylian Mbappe în ofensivă.
  • În schimb, ”Squadra Azzurra” îi are pe Balotelli, care se simte ca acasă pe stadionul din Nice, și pe Belotti, unul dintre cei mai buni atacanți la ora actuală din Italia. În schimb, Immobile a fost lăsat acasă din motive medicale.
  • Franța a înscris cel puțin două goluri în 7 din precedentele 8 meciuri disputate pe teren propriu.
  • O analiză mai profundă a acestui meci o poți găsi AICI

Biletul Zilei 1 iunie

Franța – Italia peste 1,5 @ 1,35
Shamrock – Dundalk PSFX @ 1,65
Curs final: 2,27


Fă-ți un cont rapid la eFortuna AICI

Depune și pariază între 25 lei și 300 pe acest bilet

Dacă îl pierdem, primești toți banii înapoi


Biletul Zilei 1 iunie 2018 Shamrock – Dundalk

  • Tot de la ora 22:00 are loc partida Shamrock – Dundalk, din cadrul etapei cu numărul 21 din campionatul Irlandei. Aici nu este idicat un pariu pe goluri, în schimb am găsit unul mult mai potrivit.
  • Dundalk are cea mai bună apărare din Irlanda, cu doar 8 goluri încasate în 20 de etape. În schimb, Shamrock este echipa cu cele mai multe remize: 6 la număr.
  • În aceste condiții, pariul ”PSFX” este unul excelent, mai ales că multiplicatorul este 1,65 la eFortuna.
  • În ultimele 4 runde, formația gazdă a bifat de 3 ori semnul ”X final”: 1-1 cu Bohemians, 0-0 cu Sligo Rovers și 1-1 cu Waterford. 
  • Pariul devine și mai excelent, în condițiile în care precedentul meci direct s-a terminat la egalitate, scor 0-0. Acesta a avut loc la sfârșitul lunii februarie.

Biletul Zilei tenis 01 iunie 2018 | Mergem pe mâna fetelor

Un nou test pentru Turcia lui Mircea Lucescu. Naţionala semilunei înfruntă Tunisia

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Recenzii
Aflata in Romania inca din 2016, NetBet este una dintre primele case de pariuri din Romania licentiate dupa noile reglementari.
Pariuri speciale extrem de atractive. Tenisul și baschetul sunt tratate la același nivel cu fotbalul. La fel și tenisul!
Cote foarte bune, peste 100 de selecții la fiecare meci de fotbal. Nu e neapărat pentru cei care pariază pe alte sporturi.