Weekend-ul acesta este rezervat echipelor naționale. Unele din ele se pregătesc pentru Cupa Mondială, în timp ce altele, precum și naționala României joacă meciuri de pregătire în vederea turneelor finale viitoare. Ți-am pregătit un bilet de cota 100 exclusiv pentru ziua de vineri.
Cea mai mare cotă de pe biletul nostru este propusă de partida Grecia – Elveția. Încă nu știm de ce bookmakerii ne oferă un multiplicator de 2,70 pentru minimum 3 goluri la acest meci, mai ales în condițiile în care elenii au patru meciuri din ultimele cinci disputate care s-au terminat cu minimum trei goluri! Elveția este și ea o echipă destul de ofensivă. Meciul cu Irlanda de la baraj, care i-a dus pe elețieni la Cupa Mondială nu este un exemplu bun, întrucât acolo miza era uriașă, iar Vladimir Petković a implementat o tactică ultra-defensivă. Fiind vorba de un meci amical, cele două formații vor juca cu garda jos.
- Norvegia – Australia Peste 2,5 @ 2,20
- Bulgaria – Bosnia 2 @ 2,15
- Grecia – Elveția Peste 2,5 @ 2,70
- Polonia – Nigeria 1 @ 1,83
- Argentina – Italia 1 @ 2,05
- Portugalia – Egipt 1 @ 1,57
- Franța – Columbia 1 @ 1,50
- Curs final: 113,14
Aici ai avancorinicile, echipele probabile și alte ponturi pentru 3 din meciurile prezentate mai sus. Click pe ficare meci în parte pentru a afla mai multe detalii.