← BLOG

Visul oricărui om: să ia 62.000 RON cu 2 lei. Pe pariorul ăsta din Voluntari l-a îmbogățit FCSB duminică!

2 mai 2018Pariuri SportiveBilete Castigatoare
Visul oricărui om: să ia 62.000 RON cu 2 lei. Pe pariorul ăsta din Voluntari l-a îmbogățit FCSB duminică!

Bilete câștigătoare pariuri. În ciuda loviturilor primite în ultimele săptămâni, agenția Superbet rămâne una din cele mai accesate platforme offline. După ce pariorul din Constanța a câștigat într-o săptămână nu mai puțin de 80.000 de RON, a venit rândul unui alt parior, de data aceasta din Voluntari, județul Ilfov, să câștige o sumă fabuoasă la pariuri. Totul s-a întâmplat weekend-ul trecut și a culminat cu FCSB - CFR.

 500 RON bonus automat pentru clienții noi oferit de Betano! Click aici pentru a-l activa! 

[button label="ACTIVEAZĂ 500 RON BONUS AUTOMAT" link="https://wlstoiximan.adsrv.eacdn.com/C.ashx?btag‹´›a_715b_79c_‹¯›affid‹´›395‹¯›siteid‹´›715‹¯›adid‹´›79‹¯›c‹´›" target="_blank" color="red" __fw_editor_shortcodes_id="1fa3bf70303ff2bdf0b89f14ddd71e25" _fw_coder="aggressive"][/button]

Bilete căștigătoare pariuri

Pariorul din Voluntari a ales 15 meciuri, toate de duminică, inclusiv FCSB - CFR Cluj. Cotele au fost extrem de mari, ceea ce i-a permis să adune o cotă totală de 24.079,30, una pe care n-am mai văzut-o de mult timp! Cel mai mare multiplicator al biletului a fost generat de partida Rennes - Toulouse 2-1. Omul nostru a mizat pe victoria gazdelor + minimum 3 goluri, ceea ce i-a adus o cotă de 3,57. N-a fost singura cotă de peste 3,00. A prins un multiplicator de 3,38 și la meciul Bologna - AC Milan 1-2, pariind ”2&2-3 goluri”.  A mai prins o cotă frumoasă și la meciul Gaz Metan - FC Botoșani 2-1, 2,35 pentru victoria gazdelor. Palpitațiile create de acest bilet au venit în special de la FCSB - CFR Cluj, ultimul!  Fă-ți și tu propriul cont ONLINE și încasează 200 RON bonus pariuri gratuit fără depunere AICI, la Admiral.

bilete pariuri castigatoare

Biletul câștigător a fost validat de Planici!

Nu știm dacă pariorul din Voluntari și-a fixat cu bună știință să stea ultima oară în FCSB - CFR Cluj, însă cu certitudine vă putem spune că a avut emoții maxime! CFR Cluj a deschis scorul printr-un șut senzațional al lui Djokovici în minutul 76. Apoi, FCSB s-a năpustit asupra clujenilor, însă cu Budescu scos de Dică, echipa nu mai avea luciditate. În acel moment, pariorul a început să-și piardă din speranțe... Ideea lui Dică de a-l trimite pe Bogdan Planici drept vârf împins s-a dovedit a fi una genială, atât pentru FCSB, cât și pentru pariorul de lângă București. Atacantul sârb a marcat golul de 1-1, după o pasă a lui Alibec. În acel moment, pariorul devenise mai bogoat cu 62.000 de RON, ceea ce înseamnă 13.300 de EURO! [gallery ids="10546,10547"]        
fcsbbilete pariuricfr clujbilete castigatebilete castigatoreparior din voluntari